Avon в Украине
Гаряча лінія Avon 0-800-50-50-80
(безкоштовно з мобільних)

E-mail: avon.kiev.at@gmail.com

Телефони для реєстрації
нових Представників Avon

044-361-25-94
073-157-57-59
050-155-42-44
096-542-29-42 Реєстрація Консультантом Представником компанії AVON

Прізвище *:
Ім'я *:
По батькові *:
Дата народження *:
Ваша электронная почта:
Поштовий індекс:
Мобільний телефон *:
Я згоден з реєстрацією Консультантом в компанії Avon *:

 
 
 
 
 
 
Для чого потрібна реєстрація Консультантом компанії AVON?
 
Реєстрація в Ейвон дає можливість кар’єрного росту в одній з найвідоміших компаній світу. У квітні 2014 р сусідка України AVON Poland удостоїлася нагороди «Кращий роботодавець», що присуджується за підсумками аналізу глобальних компаній, що проводяться Top Employers Institute. 
 
 
Будучи лідером в розробці товарів для краси, кожну секунду наші представники реалізують 4 губних помади Avon, 5 тушей для вій AVON.
В Україні кожні 3 тижні виходить новий каталог з великою кількістю новинок, тому бути представником Ейвон легко та зручно.

Реєстрація в Ейвон дозволить вам оплачувати замовлення через Приват 24 та систему Портмоне не відходячи від комп’ютера або за допомогою смартфона, докладніше про це читати тут.


Реєстрація в Ейвон

Ейвон пропонує реєстрацію в один крок, без надання копій документів, що дозволяє Вам самостійно стати членом міжнародної команди Ейвон за лічені хвилини. Реєстрація в Avon проходить швидше, коли ви вносите дані без помилок. Після реєстрації Вам на телефон надходить смс з Вашим реєстраційним номером, а на електрону пошту усі необхідні матеріали для подальшої роботи.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє брати участь у програмах, які надають Вам можливість отримувати коштовні призи, грошові премії та навіть автомобіль у власне користання. Програми бувають річні, такі як Зірковий Клуб Координаторів та Президентський Клуб Представників. Також програми бувають квартальні і покомпанейні. Для нових представників існує Програма Розвитку Нових Представників, яка розрахована на перших 5 каталогів співробітництва.

Кожен хто зареєструється має можливість приймати участь у всіх программах.

Так само проводяться розпродажі, які доступні тільки для зареєстрованих Представників, в яких ви зможете взяти участь тільки зайшовши на свій сайт Представника.
 

Представник Ейвон — це людина, яка користується якісною косметикою, купуючи її за вигідними цінами, показує каталог своїм знайомим, консультує їх з продукції, допомагає зробити замовлення. Приділяючи цьому 2-3 години на тиждень Ви можете отримати дохід 100-500 грн. за рахунок диференціюваної знижки від 18 до 30%
 
Як AVON підтримує своїх представників

Реєстрація в AVON дає Вам можливість користуватися усіма видами підтримки.. Крім безпосередньої допомоги Координатора і Менеджера, Ви отримуєте доступ до он-лайн Академії Бізнесу і Краси, вебінари, маєте можливість відвідувати тренінги та курси, отримуєте необхідні презентаційні матеріали, електроною поштою та персональній сторінці Представника.

Компанія надає широкий набір інструментів для розвитку бізнесу. Це каталоги і пробні зразки, стартовий набір і демо-продукти, гіди по продукції, таблиці кольорів.
Компанія Эйвон — это єдина компанія прямих продажів, яка надає Представникам продукцію з відстрочкою оплати, що є безперечною перевагою для початківців (при подачі сканкопій документів).

 
 
Діючий каталог Ейвон Україна — це каталог, який діє в України. Каталог AVON виходить раз на три тиждні, тобто 17 каталогів на рік.

Ваш Online офіс складається з 12 важливих блоків і розділів, з якими Ви зараз більш детально познайомитесь, а саме:
 1. Мій офіс (вкладка на головній сторінці)
 2. Стан рахунку
 3. Замовлення
 4. Зверніть увагу
 5. Інформація
 6. Повідомлення
 7. Мої замовлення
 8. Мій офіс (окремий розділ)
 9. Інформація
 10. Навчання
 11. Можливості
 12. Новини(вкладка на головній сторінці)


 
 
Як стати Координатором AVON

Виняткова можливість почати свій бізнес без початкового капіталу — стати Координатором компанії AVON!

Координатором можна стати пройшовши реєстрацію і отримавши номер особистого рахунку.

Після цього з Вами зв’яжеться менеджер компанії і допоможе в оформленні статусу Координатор AVON.

Координатор AVON отримує додаткову фінансову підтримку в перший рік співпраці для розвитку свого бізнесу у сумі 15000 грн., а також підтримку у вигляді безкоштовного навчання, вебінарів, навчальних матеріалів.

Завдяки Лідерській моделі Ейвон ви зможете самостійно вибрати рівень своєї фінансової незалежності.

Ваші досягнення будуть відмічені фінансовими винагородами, ювелірними виробами, закордонними поїздками. Головний приз для Координатора AVON — автомобіль.

На сьогоднішній день вже 57 Координаторів стали володарями автомобілів Toyota.
 
Бажаємо Вам успіху з нами!
 
 

 


Copyright avon-kiev.at.ua © 2021


Главная страница

Регистрация в Avon 
Стать Представителем Avon

Действующий каталог

Хочу зарегистрироваться консультантом Avon

Оформить заказ Avon

Распродажа Avon

Вход
на персональную страничку
для зарегистрированных
Консультантов/
Представителей
Новости Avon
Каталог статей
История создания компании Avon
Часто задаваемые вопросы